Hoşgeldiniz

BERAY MAKİNA & OTOMOTİV & KAPLAMA
TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1993 yılında Bursa'da kurulmuş olup 2005 yılında 6000 m² lik Nilüfer Organize Sanayi Bölgesindeki fabrika binasına taşınmıştır.

Beray,ağırlıklı olarak otomotiv,demir-çelik ve tekstil sektörüne kauçuk & poliüretan parça ,fikstür ,kalıp imalatı ,makine,yedek parça imalatı,makine bakım,onarım ve revizyon hizmetleri vermektedir.  Fabrikamızda geniş makine parkuru ile başta otomotivtekstil,demir-çelik,kağıt ve oluklu mukavva, ambalaj, otomotiv, petrol, maden, beton-çimento, gıda,tarım ve ağaç-sunta sektörleri olmak üzere bir çok alanda kullanılan silindir ve merdanelerin komple imalatı,bakımı ve özel kauçuk ile kaplama işlerini yapmaktayız.

Firmamız özellikle Otomotiv sektörüne,Elostomer özellikleri yüksek performanslı POLİÜRETAN ürünler sunmaktadır.

2004 yılından itibaren NOSAB daki fabrikamızda Rotasyon sistemi ile 200-30.000 lt. arası çeşitli amaçlarda kullanılan Polietilen yatay-dikey depo ve tank imalatı yapmaktayız.Başlıca kullanım sektörleri arasında tekstil,her nevi su kimyasal depolama,zirai ilaçlama,zeytincilik,salamura ve fermantasyon sektörlerini sayabiliriz.

Yine Rotasyon döküm sistemi ile gövdeleri tek parça Polietilen’den oluşan Yuvarlak ve Dörtgen Tekstil Kumaş Arabalarının komple imalatı fabrikamızda yapılmaktadır.Çok çeşitli ölçülerde kalıplarımızla beraber ,kendi kalıphanemizde müşterilerimizin özel isteklerine göre Kumaş Arabası imalatı yapabilmekteyiz.

Firmamızda 25 personel olup,müşterilerimizin taleplerine anında cevap ve teknik hizmet sunmak amacıyla teknik ekibimizle beraber, Trakya bölgesi Çerkezköy-Çorlu müşterilerimize daha hızlı destek ve hizmet amacıyla kurulan Lüleburgaz/Kırklareli şubemizle hizmet etmekteyiz.